3E reviews

About

Rapiditate in livrarea comenzilor

Profosionalisn si promptitudine.
trustpilot stars

High Quality, Low Price. I would recommend them to a friend.

Unlike other e-shops, they allow you to choose if you want to receive the products home via a courier, or if you want to go personally and take them, thus saving money. They are near a metro station, so they are easy to reach. Their products are high quality and low price. Their only drawback is that they don't offer the option to pay via PayPal/Credit Card. However, I would recommend them to a friend.
trustpilot stars

I will recomend this site to all my friends

I ordered an Acer laptop. The consultand called me to confirm the billing details and the laptop arrived the next day to the delivered adress. The laptop was siled up by the producer and the guarantee was extended to 2 years.

Tranzactie perfecta

Am achizionat un pachet DSLR Nikon si totul a decurs asa cum trebuie. Imediat dupa ce am plasat comanda am fost contactat foarte rapid de angajatii cameredigitale oferindu-le toate datele necesare finalizarii comenzii. Va multumesc.

Tranzactie reusita.

Am achizitionat o camera digitala Sony Cyber-shot de pe Camere digitale.ro. Sunt foarte multumit si de termenul de livrare, care a fost respectat, cat si de calitatea produsului. Recomand tuturor sit-ul si pe aceasta cale tansmit multumiri si mult succes in continuare celor de acolo.

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru aprecieri si Cu placere !

Tranzactie reusita

Am achizitionat o camera foto Nikon de pe cameredigitale.ro, totul a decurs conform discutiilor prealabile, am fost tratat cu intelegere si respect.
Recomand.

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru aprecieri !

Felicitari !

Am achizitionat o camera foto fujifilm HS30EXR de pe cameredigitale.ro. Totul a decurs conform intelegerii.
Felicitari !
Recomand cu incredere.

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru aprecieri !

Multumita

Foarte promti,am comndat noul Benq LR100Black,un aparat foto elegant,cu multiple efecte de fotografiere,si filmare in format full HD.Calitate-pret,super ok,a doua zi deja aveam 'minunea' asta mica acasa.Bravo!

Profesionisti

Foarte prompti,sper ca si pe viitor sa fie la fel.Multumesc pentru onorarea comenzii in timp util.Curieratul lasa de dorit,ar trebui stabilirea unui contact telefonic in prealabil pentru livrarea marfii(fara a se lasa biletul cu nr.de telefon pe sub usa )

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru aprecieri ! Suntem in peste 99% din cazuri foarte prompti.

Excelent!

Extrem de multumita. M-au cautat imediat, produsul (un acumulator foto) era disponibil - dupa ce intrebasem in alte "n" locuri si mi se spusese ca e nu exista pe stoc si nici vor primi curand. Dupa care mi-au spus ca il pot avea in 2-3 ore, unde doresc eu. Cum ma aflam la serviciu, in mai putin de 2 ore mi-a fost livrat la adresa de acolo. Nici nu speram sa rezolv atat de rapid! Felicitari firmei - si tineti-o tot asa!

Neseriosi

Nemultumit. Am achizitionat o consola Xbox 360 240Gb cu kinect. Am primit-o a doua zi. Cand am desfacut punga in care era cutia, surpriza!! Aceasta era desigilata ! Din cutie lipsea codul pt Xbox LIVE iar codul pt downloadarea celui de-al doilea joc (Kung fu Panda) este invalid. Sper ca luni-marti sa trimiteti pe e-mail codul pt Xbox LIVE.

Reply from ATU IT SRL

Pe data de 13 ati mentionat problemele dvs.
Vi s-a comunicat imediat prin email si pe telefon ca pachetul achizitionat a fost mai ieftin decat cel cu KUNG-FU inclus si ca era si acel pachet pe site, dar mai scump. De asemenea, vi s-a comunicat ca nu aveam de unde sa stim ca acel cod este expirat si ca vi se va procura unul nou.
Ati spus multumesc pentru intelegere si ati scris acest comentariu negativ fara sa asteptati data de 14 cand colegul care s-a ocupat de problema dvs v-a transmis codul prin email.

Va multumim pentru comanda si va dorim ca la orice achizitie, de oriunde, sa vi se rezolve orice mica problema la fel de prompt.

Ireprosabil

Am achizitionat un aparat Nikon si in afara de faptul ca am gasit cea mai buna oferta, chiar am fost surprins cat de repede au reactionat, mai ales ca i-am incurcat un pic si eu prin faptul ca nu eram in localitate si a trebuit sa schimbam pe parcurs locul livrarii. E chiar un magazin de incredere.
Tineti-o tot asa!

Excelent!

Comunicare foarte buna, livrare rapida si preturi imbatabile. Plus transport gratuit...

trustpilot stars

Interactiune foarte buna cu cei de la customer service

Desi au fost ceva probleme legate nu de cei de la 3e.ro cat de lipsa produsului la distribuitor, am fost informat permanent si corespunzator, iar intr-un final produsul a ajuns in conditii bune la termenul stabilit.

Tableta Cintiq 21 ux

Excellent delivery and contact. Very happy with their services!

Prompt

Am comandat un aparat foto Nikon. Livrarea a fost prompta si fara probleme.
Sunt foarte multumita.

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru aprecieri! Si noi suntem multumiti de colaborarea cu dvs si va mai asteptam!

Promt si eficient

Colaborare buna, serviciu excelent si livrare rapida. Recomand.

Totul a decurs perfect

Sunt foarte multumita. Promptitudine, calitate, comunicare... excelent.

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru aprecieri! Speram sa ne recomande ca si dvs, toti clientii nostri serviciile si site-urile noastre!

*****

Am cumparat Nikon3200,obiective,geanta,accesorii in doua comenzi distincte. Promtitudine si seriozitate la maxim si la comanda si la livrare. Recomand din plin 5*.Andrei

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru aprecieri! Speram sa ne recomande ca si dvs, toti clientii nostri, serviciile si site-urile noastre!

Excelent

Ireprosabil

Reply from ATU IT SRL

Multumim frumos pentru apreciere!

ATU IT SRL Details

Bucuresti
Romania

Category

Trustpilot's Commitment

Trustpilot is committed to ensuring better online shopping experiences for everyone, which means we work hard to fight fake reviews. Find out more.

If you notice fake reviews on this company profile, we want to hear about it. Please contact Trustpilot here.

Trustpilot Subscriber

This company subscribes to Trustpilot Business services. Read more about our services for companies here.

No companies can delete or otherwise censor reviews.