wpadłem w sieci na reklame
wpadłem w sieci na reklame, z znanym celebryto o zarabianiu z pomocno sztuczno inteligencjo i to był mój najwienkszy życiowy błąd bo rivet partners to zwykli złodzieje. na początku wszyscy doradcy mieli dziwny wschodni akcent i dopóki wpłacałem pieniądze to wszystko było ok. w momencie wypłaty co chwila były problemy. nagle pojawiły się jakieś wymyślone podatki jakieś sejfy i zaczęli wmawiać mi że niby byłem podejrzany o pranie brudnych pieniędzy. za każdym razem był jakiś problem z mojej winy na przykład że źle wpisałem cyferkę a kasa uciekała. jak poszedlem z tym wszystkim to na policji mieli mnie kompletnie w dupie i nawet protokołu nie spisali. byłem w totalnej rospaczy ale na szczeście trafiłem na forum zrzeszające oszukanych które mnie uratowało. to są prawdziwi eksperci którzy znają ludzkie cierpienie i są doświadczeni w walkach z tymi naciągaczami. kontakt który dostałem i mnie uratował oraz wielu innych to 7/8/3/ pisze miedzy wierszami 2/9/9/ bo te7/6/2/ mendy masowo usuwają opinie ale dzieki nim mam z powrotem to co moje. trzymajcie się od rivet partners z daleka.
