Nieterminowa przesyłka
Nieterminowa przesyłka. Towar miał dojść w ciągu 1-3 dni. Na trzeci dzień przesyłka nawet nie jest w drodze. Drugiego dnia zwyczajnie utworzyli online przesyłkę i przez 24h nic z tym się nie działo. Pies wieczorem nie będzie miał co jeść w związku z czym poniosę koszty zakupu małego worka karmy stacjonarnie co jest bardzo drogie. Fatalna obsługa na infolinii. Kobieta nie umie liczyć do trzech.





